Skip to content
color logo koala web
Vyhrajte pololetní školné zdarma na rádiu Color!
1. 3. 2023

Zapojte se do velké soutěže s rádiem Color. Stanici naladíte v Praze na frekvenci 90,7 FM nebo na internetu www.radiocolor.cz. Soutěžní otázku se dozvíte v pořadu Jízda – každý pátek v březnu mezi 15. a 17. hodinou.

Co můžete vyhrát?

Pololetní školkovné v hodnotě až 80.000 Kč. Cena zahrnuje půldenní docházku (7:30 – 12:30h), stravu, doprovodné akce a další program a výuku podle pobočky Zvonařka (U Zvonařky 7, Praha 2)

Podrobnosti: https://www.centrumkoala.cz/pobocka-zvonarka/

 

Jak vyhrát?

Poslouchejte pořad Jízda v pátek mezi 15. a 18. hodinou. V každé březnové epizodě zazní ve vysílání otázka. Správné odpovědi posílejte na email: david@centrumkoala.cz

Každý týden jedna otázka – správné odpovědi jdou do slosování. Pokud odpovíte správně jednou, bude vaše jméno v losovacím kole štěstí jednou. Pokud odpovíte správně na pět různých otázek (tedy na každou originální otázku za každý pátek v březnu), bude vaše šance na vylosování pětkrát větší!

Losování proběhne v poslední březnové Jízdě 31. 3. v 18:00.

 

Doplňující informace

Výhru může čerpat jedno dítě ve věku 3 – 5 let v den nástupu, tedy v září 2023.

Dítě musí splňovat podmínky nástupu do předškolního vzdělávacího zařízení (zdravotní, hygienické, organizační) a musí dodržovat pokyny provozovatele.

Výhru je možné čerpat pouze na pobočce určené provozovatelem školky DENNISE PRO s.r.o.

V případě přerušení provozu školky z organizačních důvodů, není možná jakákoliv kompenzace čerpání výhry.

Kontakt: david@centrumkoala.cz