Skip to content

Koala Zvonařka

Školka a dětské centrum Zvonařka

Koala Zvonařka je nová školka s vlastním dětským wellness v nádherném prostředí vinohradského vnitrobloku v ulici U Zvonařky – jen pár minut od náměstí Míru nebo I. P. Pavlova – přímo u zastávky tramvaje číslo 23.

V Koale je pro nás důležitý individuální přístup. Jeden pedagog se stará maximálně o 8 dětí.

Každý den začínáme pohybovou aktivitou, každý den mluvíme anglicky a každý den používáme všechny smysly. Ty rozvíjíme například v tematických místnostech, které jsou zaměřeny třeba na přírodu nebo hudbu. Unikátní pro Koalu Zvonařka je wellness program se saunou a párou se speciální péčí pro malé děti. Spolehnout se také můžete na to, že se vašim dětem v Koale dostane kvalitní stravy z čerstvých surovin.

Rodiče si v Koale mohou odpočinout v kavárně či na příjemné předzahrádce nebo se mohou výuky se svým dítětem zúčastnit.

Karolína Salomonová
ředitelka

Práce s dětmi mě baví již 15 let. Studium speciální pedagogiky mi ukázalo klíč k dětským duším a jejich potřebám. Učila jsem na základní škole, později jsem se začala věnovat předškolní výchově. Inspiruji se hlavně ve skandinávském školství.

Sama jsem maminkou malých dětí a dvou pejsků. A tak vím, jak se rodiče perou s vlastními starostmi a řeší, jak dětem dát lásku, zábavu a vzdělání na maximum a zároveň být odpočatý rodič. Proto Koalu beru, jako svůj domov a poslání.

Michaela Zverková
manažerka pobočky Zvonařka

Mám bohaté zkušenosti s komunikací a organizací od plánování po kontrolu, srdce mě ale vždy táhlo k dětem a děti to na mě taky snadno poznají. Na Zvonařku jsem přišla z naší první pobočky v Riegrových sadech.

Ve volném čase ráda cestuji, sportuji a trávím čas s přáteli a dětmi :).

koala-zahajeni_provozu_nove_pobocky_u_zvonarky
Zveme vás na slavnostní zahájení provozu a prezentaci nové pobočky!
27. 8. 2022

14.9. v 17:00, U Zvonařky 7

Už se nemůžeme dočkat, ale blíží se to. Dalších 30 dětí najde místo pro zábavu a vzdělávání v nové Koale na Zvonařce. Je krásná – to se musí vidět na vlastní oči. Sauna, pára, samoobslužná kavárna, hřiště ve vnitrobloku, tématické místnosti.
Přijďte se podívat, prohlédnout si celou školku a poslechnout si více o vzdělávacích programech a kroužcích.
Srdečně vás zveme ve středu 14. září.
V čase od 15 do 17 hodin budeme provádět prostorami školky a rádi vám zodpovíme veškeré dotazy.
Přesně v 17:00 pak spolu s hosty novou pobočku slavnostně otevřeme – připijeme si, seznámíme se – ať už jste, jako my, rodilí Vinohraďáci nebo sousedé ze širšího okolí Prahy 2.
Pozvěte i své přátele – odkaz na FB událost
Těšíme se na vás!
koala_foto_novinka_01
Nová pobočka Zvonařka otevírá již 12. září
27. 6. 2022

Koala v ulici U Zvonařky je nový velkorysý prostor školky a dětského centra v krásném prostředí vinohradského vnitrobloku. Dětem nabídne dostatek prostoru pro pohyb i učení, tematické místnosti i dětskou saunu. Pro rodiče je zase připraveno posezení v kavárně nebo na zahrádce vnitrobloku.

Máte zájem dozvědět se více? Přijít se podívat na Zvonařku osobně? Přihlásit vaše dítě k docházce? Neváhejte nás kontaktovat.

načítání

Koala na Instagramu