Skip to content

Koala Zvonařka

Školka a dětské centrum Zvonařka

Koala Zvonařka je nová školka s vlastním dětským wellness v nádherném prostředí vinohradského vnitrobloku v ulici U Zvonařky – jen pár minut od náměstí Míru nebo I. P. Pavlova – přímo u zastávky tramvaje číslo 23.

V Koale je pro nás důležitý individuální přístup. Jeden pedagog se stará maximálně o 8 dětí.

Každý den začínáme pohybovou aktivitou, každý den mluvíme anglicky a každý den používáme všechny smysly. Ty rozvíjíme například v tematických místnostech, které jsou zaměřeny třeba na přírodu nebo hudbu. Unikátní pro Koalu Zvonařka je wellness program se saunou a párou se speciální péčí pro malé děti. Spolehnout se také můžete na to, že se vašim dětem v Koale dostane kvalitní stravy z čerstvých surovin.

Rodiče si v Koale mohou odpočinout v kavárně či na příjemné předzahrádce nebo se mohou výuky se svým dítětem zúčastnit.

Karolína Salomonová
ředitelka

Práce s dětmi mě baví již 15 let. Studium speciální pedagogiky mi ukázalo klíč k dětským duším a jejich potřebám. Učila jsem na základní škole, později jsem se začala věnovat předškolní výchově. Inspiruji se hlavně ve skandinávském školství.

Sama jsem maminkou malých dětí a dvou pejsků. A tak vím, jak se rodiče perou s vlastními starostmi a řeší, jak dětem dát lásku, zábavu a vzdělání na maximum a zároveň být odpočatý rodič. Proto Koalu beru, jako svůj domov a poslání.

Michaela Zverková
manažerka pobočky Zvonařka

Mám bohaté zkušenosti s komunikací a organizací od plánování po kontrolu, srdce mě ale vždy táhlo k dětem a děti to na mě taky snadno poznají. Na Zvonařku jsem přišla z naší první pobočky v Riegrových sadech.

Ve volném čase ráda cestuji, sportuji a trávím čas s přáteli a dětmi :).

koala_velikonoce_fb-event
9. 3. 2023
V Koale na Zvonařce jsme pro děti připravili jarní workshop, při kterém si v praxi připomenou sváteční tradice.
color logo koala web
1. 3. 2023
Vyhrajte pololetní školné zdarma na rádiu Color! Zapojte se do velké soutěže s rádiem Color. Stanici naladíte v Praze na frekvenci 90,7 FM nebo na internetu.
sauna deti
16. 2. 2023
Děti ze školek Koala si užívají saunu každý týden. Vyzkoušet si to ale můžou i naši sousedé. Saunovací sezona trvá až do konce března.
načítání

Koala na Instagramu