Skip to content

Koala Riegrovy sady

Školka a dětské centrum Riegrovy sady

Již desátý rok funguje na Vinohradech školka a dětské centrum Koala. První pobočka nabízí dětem útulné prostředí v srdci Vinohrad u Riegrových sadů hned vedle dětského hřiště U Draka.

V Koale je pro nás důležitý individuální přístup. Jeden pedagog se stará maximálně o 8
dětí.

Každý den začínáme pohybovou aktivitu, každý den mluvíme anglicky a každý den
používáme všechny smysly. Spolehnout se také můžete na to, že se vašim dětem v Koale dostane kvalitní stravy z čerstvých surovin.

Karolína Salomonová
ředitelka

Práce s dětmi mě baví již 15 let. Studium speciální pedagogiky mi ukázalo klíč k dětským duším a jejich potřebám. Učila jsem na základní škole, později jsem se začala věnovat předškolní výchově. Inspiruji se hlavně ve skandinávském školství.

Sama jsem maminkou malých dětí a dvou pejsků. A tak vím, jak se rodiče perou s vlastními starostmi a řeší, jak dětem dát lásku, zábavu a vzdělání na maximum a zároveň být odpočatý rodič. Proto Koalu beru, jako svůj domov a poslání.

color logo koala web
1. 3. 2023
Vyhrajte pololetní školné zdarma na rádiu Color! Zapojte se do velké soutěže s rádiem Color. Stanici naladíte v Praze na frekvenci 90,7 FM nebo na internetu.
AN2I2750
18. 11. 2022
Zveme vaše předškolní děti do Herničky Zvonařka! Ideální místo pro nepříznivé počasí, ale i kdykoliv jindy. Otevřeno je denně v časech 10 - 12 hodin a 14 - 18 hodin.
centrum_koala-saunovani_zacina_1
29. 10. 2022
Letos konečně zatočíme s nudlemi všech barev. Posílíme imunitu a budeme mít nové zážitky. Saunování si užíváme jednou týdně v Koale na Zvonařce, kde máme privátní wellness se saunou a párou.
načítání

Koala na Instagramu