Skip to content

Koala Riegrovy sady

Školka a dětské centrum Riegrovy sady

Již desátý rok funguje na Vinohradech školka a dětské centrum Koala. První pobočka nabízí dětem útulné prostředí v srdci Vinohrad u Riegrových sadů hned vedle dětského hřiště U Draka.

V Koale je pro nás důležitý individuální přístup. Jeden pedagog se stará maximálně o 8
dětí.

Každý den začínáme pohybovou aktivitu, každý den mluvíme anglicky a každý den
používáme všechny smysly. Spolehnout se také můžete na to, že se vašim dětem v Koale dostane kvalitní stravy z čerstvých surovin.

Karolína Salomonová
ředitelka

Práce s dětmi mě baví již 15 let. Studium speciální pedagogiky mi ukázalo klíč k dětským duším a jejich potřebám. Učila jsem na základní škole, později jsem se začala věnovat předškolní výchově. Inspiruji se hlavně ve skandinávském školství.

Sama jsem maminkou malých dětí a dvou pejsků. A tak vím, jak se rodiče perou s vlastními starostmi a řeší, jak dětem dát lásku, zábavu a vzdělání na maximum a zároveň být odpočatý rodič. Proto Koalu beru, jako svůj domov a poslání.

koala-zahajeni_provozu_nove_pobocky_u_zvonarky
Zveme vás na slavnostní zahájení provozu a prezentaci nové pobočky!
27. 8. 2022

14.9. v 17:00, U Zvonařky 7

Už se nemůžeme dočkat, ale blíží se to. Dalších 30 dětí najde místo pro zábavu a vzdělávání v nové Koale na Zvonařce. Je krásná – to se musí vidět na vlastní oči. Sauna, pára, samoobslužná kavárna, hřiště ve vnitrobloku, tématické místnosti.
Přijďte se podívat, prohlédnout si celou školku a poslechnout si více o vzdělávacích programech a kroužcích.
Srdečně vás zveme ve středu 14. září.
V čase od 15 do 17 hodin budeme provádět prostorami školky a rádi vám zodpovíme veškeré dotazy.
Přesně v 17:00 pak spolu s hosty novou pobočku slavnostně otevřeme – připijeme si, seznámíme se – ať už jste, jako my, rodilí Vinohraďáci nebo sousedé ze širšího okolí Prahy 2.
Pozvěte i své přátele – odkaz na FB událost
Těšíme se na vás!
načítání

Koala na Instagramu