S kým se v KOALE potkáte

children-1869265_1920.jpg
MIRKA DVOŘÁKOVÁ

"Zajištuji celodenní program a denně se starám o Vaše děti. Pedagogické vzdělání a zkušenosti jsem získala během dlouholeté práce s dětmi a několikaletého působení ve Fondu ohrožených dětí - Klokánku. Krom péče o děti se ráda věnuju masážím, aromaterapii, či reiki."

JIRKA DVOŘÁK

"Dbám na bezpečnost dětí v dětském centru i při cestách na hřiště, do zoo nebo divadla a zajišťuji chod školky a stravování dětí. V soukromém životě jsem muzikant (kytara a zpěv) a podílím se na přípravě zábavně-kulturních akcí. Aktivně podporuji MDA Ride - charitativní projekt pro pomoc dětem se svalovou dystrofií."​

KUBÍČEK

"Přiletěl jsem až z daleké Austrálie, abych dělal dětem upovídanou společnost. Když se k nám přijdete podívat, můžete si se mnou ve volné chvilce prohodit pár slov, nebo mi dát nějakou dobrotu. Miluji oříšky, semínka a naopak nemůžu vystát tu zpropadenou rolničku!" 
 

CentrumKoala_logotyp_hlava_modra.png
MAJDA

Studentka Pražské konzervatoře. Zpívá v gospelovém sboru a hraje na několik hudebních nástrojů včetně klavíru a houslí. S dětmi procvičuje správné dýchání a učí je hudební základy zábavnou formou s dětskými písničkami. 

CentrumKoala_logotyp_hlava_ruzova.png
LUCKA

Pomáhá s přípravou a vedením výtvarného kroužku, který v KOALE pořádáme pravidelně od října do června.

CentrumKoala_logotyp_hlava_ruzova.png
NIKOLA a MÍŠA

Muzikálové herečky děti provází pohybovým a dramatickým kroužkem pomocí jednoduchých her. Během pohybu se děti pořádně protáhnou, naučí správně dýchat a zvládat náročnější cviky. Učí se pracovat se svým vlastním tělěm a předvádět různá zvířátka, barvy, čísla nebo slovní jazykolamy.

ANIČKA

Anička je známá televizní a divadelní herečka, kterou jste v Koale mohli potkávat jako občasnou výpomoc. 

CentrumKoala_logotyp_hlava_modra.png