PŘIHLÁSITFacebook

 

O KOALECO SE DĚJEMOJE KOALA

Koho můžete v KOALE potkat?

 

 

MIRKA DVOŘÁKOVÁ


"Zajištuji celodenní program a denně se starám o Vás i Vaše děti. Pedagogické vzdělání a zkušenosti jsem získala během dlouholeté práce s dětmi a několikaletého působení ve Fondu ohrožených dětí - Klokánku. Krom péče o děti se ráda věnuju masážím, aromaterapii, či reiki. Můžete se na mě obrátit s jakýmkoliv dotazem, nebo problémem, který se týká programu, stravování, nebo přímo vašeho potomka." Kontaktovat mě můžete na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

JIŘÍ DVOŘÁK


"Starám se o pravidelnou stravu, dostatečné zásoby jídla i pití. Dbám na bezpečnost dětí v dětském centru i při cestách na hřiště, do zoo nebo divadla. Zajistím Vám odvoz dítěte až k vám domů. V soukromém životě jsem muzikant (kytara a zpěv) a podílím se na přípravě zábavně-kulturních akcí. Aktivně podporuji MDA Ride - charitativní projekt pro pomoc dětem se svalovou dystrofií." Ve školce tvořím mužský faktor potřebný při výchově. Dotazy pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

 

Kroužky pro vás připravují:
 

MAJDA MOUDRÁ - Hudební kroužek

 

Studentka Pražské konzervatoře. Zpívá v gospelovém sboru a hraje na několik hudebních nástrojů včetně klavíru a houslí. S dětmi procvičuje správné dýchání a učí je hudební základy zábavnou formou s dětskými písničkami. 

 

 

MICHAELA POLÁČKOVÁ - Dramatický a pohybový kroužek

 

Muzikálová herečka Míša děti provází pohybovým a dramatickým kroužkem pomocí jednoduchých her. Během pohybu se děti pořádně protáhnou, naučí správně dýchat a zvládat náročnější cviky. Učí se pracovat se svým vlastním tělěm a předvádět různá zvířátka, barvy, čísla nebo slovní jazykolamy.

 

 

ANNA KOTLÍKOVÁ

 

Anička je známá televizní a divadelní herečka, kterou můžete potkávat jako občasnou výpomoc.